مرد جوان که همسر دوم پدرزنش را به قتل رسانده بود، پس از شش ماه زندگی زیرزمینی دستگیر شد.

به گزارش مهر، ساعت 20 و 30 دقیقه نهم تیر امسال یک مورد درگیری در بومهن ـ کوچه میرزایی به کلانتری206 اعلام شد . با حضور مأموران کلانتری در محل نوجوانی 15 ساله به نام "علیرضا" به آنها اعلام کرد که مادرش از سوی دامادشان به نام "مهدی . د" 29 ساله مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته و در حال حاضر به درمانگاه منتقل شده است.

با حضور مأموران کلانتری در درمانگاه مشخص شد که مصدوم به نام "رقیه . ت" 33 ساله پیش از رسیدن به درمانگاه فوت کرده و "مهدی. د" نیز با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت از محل درگیری متواری شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور قاضی رسولی ، بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران ، پرونده برای رسیدگی تخصصی و دستگیری متهم در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز تحقیقات، کارآگاهان اداره دهم دریافتند که مقتول همسر دوم پدر زن داماد بود. زن جوان وقتی متوجه درگیری فرزندش با داماد خانواده شد وارد درگیری شده و با ضربه کارد مرد جوان به قتل رسیده بود.

پسر مقتول -علیرضا- در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: همراه مادرم در داخل خانه بودیم که مهدی به گوشی تلفن همراه من زنگ زد و شروع به فحاشی کرد و من نیز در پاسخ به وی شروع به گفتن ناسزا کردم و پس از آن تلفن را قطع کردم . زمان زیادی از درگیری لفظی من و مهدی در پشت تلفن نگذشته بود که مهدی با یک دستگاه موتورسیکلت به در خانه آمد و در حالیکه من به همراه مادرم در داخل کوچه حضور داشتیم ، ابتدا با چاقو به سمتم حمله ور شد و مرا از ناحیه هر دو دست راست مجروح کرد. در این موقع، مادرم قصد داشت تا به من کمک کند که مهدی با چاقو ضربه ای به پهلوی مادرم زد و پس از افتادن مادرم بر روی زمین با موتورسیکلت از محل متواری شد.

با انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی، علت مرگ خونریزی ناشی از بریدگی ریه چپ و عروق حیاتی اعلام شد.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات پلیسی دریافتند که متهم با هویت جعلی "رضا" ، به عنوان کارگر ساده در منطقه شیر پاستوریزه واقع در جاده قدیم کرج مشغول به کار شده و در کار توزیع شیر و فرآوردهای لبنیاتی مشغول شده است. به همین خاطر کارآگاهان اداره دهم با مراجعه به این منطقه و انجام تحقیقات نامحسوس پلیسی با شناسایی مخفیگاه مهدی سرانجام در ششم دی، وی را دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند .

متهم پس از انتقال به اداره دهم، در خصوص انگیزه درگیری خود عنوان داشت: به دلیل اختلافات خانوادگی که با اعضای خانواده همسرم به ویژه برادرزن بزرگترم داشتم، چندین نوبت با وی درگیری لفظی پیدا کرده بودم. طی این مدت، برخی بستگان و دوستان با بردن و آوردن صحبت بین ما دو نفر باعث شده بودند تا درگیری به دیگر اعضای خانواده همسرم نیز کشیده شود . روز درگیری یکی از دوستانم مدعی شد که برادرزن کوچکم نیز پشت سر من اقدام به گفتن ناسزا کرده که بلافاصله با تلفن همراه وی تماس گرفته و با او درگیر شدم . زمانیکه وی در پشت تلفن شروع به ناسزا کرد، در حالیکه بسیار عصبانی شده بودم با موتورسیکلت به در خانه آنها رفته و ... " .

متهم در ادامه اظهارات خود مدعی شد که ضربه ای که باعث مرگ مقتول شده را او وارد نکرده بلکه در حین درگیری ، چاقوی استفاده شده از سوی برادرزن بزرگترش که در محل حاضر شده باعث مرگ مقتول شده که در ادامه و با توجه به تحقیقات انجام شده از دیگر شهود صحنه درگیری ، متهم به ناچار لب به اعتراف گشود و در اعترافات خود عنوان داشت: زمانیکه به قصد دعوا به سمت خانه پدرزنم حرکت کردم ، ابتدا چاقویی را از آشپزخانه خواهرم برداشته و سپس با موتورسیکلت به در خانه پدرزنم رفتم و در حین درگیری ، زمانیکه همسر پدرزنم به طرفداری از پسرش دخالت کرده بود ضربه ای به پهلویش زده و بلافاصله با موتورسیکلت از محل فرار کردم .

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت : با دستگیری متهم و با توجه به دلایل موجود پرونده و اعترافات صریح متهم ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
 

تاريخ : | | نویسنده : friendland |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.