به دنبال جوسازی رسانه های آمریکایی مبنی بر دخالت ایران در ناپدید شدن رابرت لوینسون مأمور سابق أف بی آی، نمایندگی کشورمان درسازمان ملل به این تبلیغات رسانه ای پاسخ داد که این جوابیه در خبرگزاری آسوشیتدپرس منتشر شد.
به گزارش ایرنا در جوابیه نمایندگی کشورمان در سازمان ملل به جوسازی رسانه های آمریکایی آمده است،دولت ایران حتی المقدور به خانواده مأمور سابق أف بی آی، آقای لوینسون، برای یافتن وی مساعدت نموده و امکان سفر و اقامت خانواده وی را به ایران فراهم کرده است.
در این جوابیه تصریح شده است نتیجه تحقیقات به عمل آمده نشان می دهد که آقای لوینسون در ایران نیست و کوچکترین مدرک یا قرینه ای که موید حضور وی در ایران باشد، یافت نگردیده است.
لازم به ذکر است یافتن مأمور أف بی آی که به یک منطقه آزاد ایران سفر کرده بود، از نظر دولت ایران نیز دارای اهمیت بسیاری است؛ چرا که در این صورت، دولت آمریکا بأید توضیح دهد که چرا مامور مذکور اف بی آی را به ایران اعزام کرده است و هدف از ماموریت وی چه بوده است؟
طی روزهای گذشته رسانه های آمریکایی بار دیگر در اقدامی هماهنگ موج جدید رسانه ای را درباره ناپدید شدن مامور سابق اف بی ای به راه انداخته و مدعی شدند که لوینسون در سال 2007 به جزیره کیش سفر کرده و در این جریزه ناپدید شده است.

تاريخ : | | نویسنده : friendland |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.