855493-304104.jpgنارنجی: اگر چه تجارت موبایل موتورولا طی سه ماهه آخر فصل گذشته ضرر ۱۰۰ میلیون دلاری را به دنبال داشته، اما مدیران اجرایی گوگل طی کنفرانس خبری گزارش مالی شان گفتند آنها به دنبال استفاده از ظرفیت های این شرکت برای ورود به تجارت تلفن همراه هستند و سعی می کنند ابداعات بیشتری را به صنعت موبایل هدیه کنند.

پاتریک پیچت، مدیر امور مالی گوگل می گوید: «ما تنها ۱۸۰ روز است که سفرمان را شروع کرده ایم و طی این مدت فرآیندهای زیادی را سرو سامان داده ایم که فروش تجارت خانگی یکی از آنها است.» این صحبت ها به فروش بخشی از موتورولا اشاره دارد که مشغول تولید ستاپ باکس های تلویزیونی برای کاربران خانگی بود. همچنین گوگل تا اینجای کار بخش زیادی از ساختار موتورولا را تغییر داده و نزدیک به ۴۰۰۰ نفر را اخراج کرده است. با توجه به اینکه خرید موتورولا در سال ۲۰۱۱ انجام شده است، مدت زمان ۱۸۰ روز به تایید معامله توسط دولت و قانونی شدن تملک موتورولا توسط گوگل اشاره دارد.

مدیر امورمالی گوگل می گوید: «می خواهم به همه یادآوری کنم که فرآیند و خط سیر تولید یک محصول، معمولا به ۱۲ تا ۱۸ ماه زمان نیاز دارد. که ما هم در همین مسیر قرار داریم. البته گوگل لازم است که قبل از بازتولید یک خط محصول جدید، برنامه های تولید محصولات فعلی را سرو سامان دهد. ما کاملا خوش بین هستیم، اما این کار به زمان نیاز دارد. این فرآیندی طبیعی در روند بازابداع یک تجارت است.»

لری پیج مدیرعامل گوگل هم می گوید او امیدهای فراوانی به موتورولا دارد: «ما درباره کار و تجارت موتورولا کاملا هیجان زده و مصمم هستیم. ما در واقع هنوز روزهای ابتدایی موتورولا را پس از تصاحب آن توسط گوگل می گذارنیم.»

به نظر می رسد او طرح های توسعه زیادی در سر دارد که امیدوار است شرکتش از طریق موتورولا روی آنها تمرکز کند. «فرصت ها و موقعیت ها بی پایان هستند. عمر باتری یکی از مشکلات بزرگ است. شما نباید دائما نگران اتمام شارژ باتری موبایل تان و شارژ دوباره آن باشید. هنگامی که تلفن تان زمین می خورد، نباید در هم شکسته و صدمه ببیند... موقعیت های بالقوه واقعا خوبی وجود دارد که بتوان یک تجربه و محصول جدید و بهتر تولید کرد.»

وی می گوید که از رویکرد توسعه محصول و سرعت اجرایی شدن آنها در موتورولا کاملا راضی است.

هنگامی که گوگل در سال ۲۰۱۱ از تصمیم خود برای خرید موتورولا پرده برداشت، لری پیج گفت که آنها بیش از هرچیز به لیست بلند بالای پتنت های موتورولا علاقه مند هستند. در آن زمان گوگل و تولید کنندگان موبایل های اندرویدی، حسابی درگیر دادخواست های پتنتی بودند و فشار فراوانی را تحمل می کردند. و پتنت های موتورولا امکان مناسبی برای دفاع از اندروید در مقابل این حملات را پدید می آورد.

از سویی در آن زمان برخی تولیدکنندگان اسمارت فون پیش بینی می کردند سرانجام گوگل بخش تولید موبایل موتورولا را خواهد فروخت. اما به نظر می رسد با صحبت های اخیر مدیران گوگل و شایعات ایکس فونی، چنین پیشگویی هایی نقش بر آب شده اند. به نظر شما باید منتظر محصولاتی انقلابی و فوق العاده از ترکیب اندروید و موتورولا باشیم؟
تاريخ : | | نویسنده : friendland |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.