فدراسیون والیبال آمریکا، رسما با ارسال نامه ای از تیم ملی والیبال ایران برای انجام دیدارهای دوستانه و برپایی اردوی آمادگی، از 16 تا 26 مرداد 93 در شهر لس آنجلس، دعوت کرد.

به گزارش روزنامه اطلاعات، بر اساس برنامه اعلام شده، تیم ملی والیبال کشورمان با تیم ملی والیبال آمریکا، چهار دیدار دوستانه برگزار خواهد کرد. آمریکایی ها، همه هزینه های تیم ملی والیبال ایران را برای 19 نفر در این سفر 10 روزه، تقبل کرده اند.


* زمینه ساز توسعه دیپلماسی

سرپرست تیم ملی والیبال، پس از دعوت فدراسیون آمریکا برای برگزاری بازی دوستانه در خاک این کشور، گفت: امیدواریم ورزش و والیبال، زمینه ساز توسعه دیپلماسی بین همه کشورها شود .

امیر خوشخبر، گفت: مجموعه فدراسیون والیبال و تیم ملی، از اینکه یک کشور صاحب نام والیبال، برای بازی دوستانه از ما دعوت کرده است، خوشحال هستند. آنها سابقه بازی در المپیک را دارند و افتخارات متعددی کسب کرده اند. بازی با این تیم، برای ارتقای سطح والیبال ایران و مطرح شدن والیبالیست های کشورمان در سطح جهان، مفید است.

وی افزود: قبل از مسابقات قهرمانی قاره ها در ژاپن، صحبت هایی درباره برگزاری بازی دوستانه بین تیم والیبال ایران و آمریکا مطرح شد ، حالا آمریکایی ها دعوت کرده اند که در شهر لس آنجلس، چند بازی دوستانه با آنها برگزار کنیم. قطعا بازی با این تیم، جذابیت زیادی از نظر فنی برای بازیکنان ما دارد.

سرپرست تیم ملی والیبال با اشاره به اینکه ولاسکو، از پیشنهاد آمریکایی ها استقبال خواهد کرد و امیدواریم زمینه این بازی فراهم شود، تاکید کرد: تیم ملی والیبال ایران، تجربه خوبی در لیگ جهانی دارد و مطمئن باشید که از نظر پروازهای طولانی و بُعد مسافت بین آمریکا و لهستان، مشکلی پیش نمی آید. بازی های دوستانه، برای آمادگی والیبالیست های ایران پیش از شرکت در بازی های قهرمانی جهان در لهستان، بسیار مفید است. آمریکا، تیم مطرحی در والیبال جهان است و ملی پوشان ایران با قرار گرفتن مقابل این تیم، هماهنگی و آمادگی خود را بالا می برند .


تاريخ : | | نویسنده : friendland |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.