محمدرضا حسینیان ,  مجری‌های تلویزیون  , سوتی‌ مجری ها

به گزارش شبکه ایران،‌محمدرضا حسینیان از مجری‌های تلویزیون به تازگی در گفت‌وگویی با اشاره به چگونگی ورودش به دنیای اجرا گفته است: اولین بار که روبه‌روی دوربین قرار گرفتم نترسیدم ولی موقعی که برنامه‌ام را دیدم واقعا حالم بد شد که این چه صدا و تصویری است که من دارم. حتی آن موقع فکر کردم شاید نتوانم کار اجرا را ادامه دهم. من نه از خودم راضی بودم و نه از لباس پوشیدنم و نه از صدایم!این مجری در بخش دیگر گفت‌وگویش با "زندگی ایده‌آل" به سوتی‌هایش در برنامه‌های زنده اشاره کرده که خواندن بخشی از این گافها خالی از لطف نیست:

خانم خواهش می‌کنم خودتان را معرفی کنید!
یکی از سوتی‌های من در موبایل‌ها وجود دارد(با خنده). در برنامه سینمای گلخانه من مرتب به مهمان می‌گویم لطفا خودتان را معرفی کنید. خانم با لهجه جواب می‌دهد حالا من چی بگم. می‌گویم هیچی خانم خواهش می‌کنم خودتان را معرفی کنید. می‌گوید حالا چه جوری بگم. همه می‌خندند.

این برادر رشتی‌مان را توجیه کنید که اینجا تهران است!
یکی دیگر از خاطره‌انگیزترین سوتی‌هایی که داشتم بر می‌گردد به زمانی که به تازگی از رشت به تهران آمده بودم. یک شب رفتم رادیو پیام ساعت 11 تا 2 شب؛ خب طبق روال همیشه باید زمان و مکان را اعلام می‌کردم. "اینجا تهران است صدای جمهوری اسلامی ایران" یا "اینجا تهران است،‌رادیو پیام". یادم می‌آید چون همیشه عادت داشتم که بگویم "اینجا رشت است؛ صدای جمهوری اسلامی ایران" وقتی تهیه‌کننده از من خواست که زمان و مکان را اعلام کنم، در رادیو پیام که رادیو پایتخت بود گفتم: "اینجا رشت است صدای جمهوری اسلامی ایران". آن موقع مدیر رادیو گفته بود آقایان! این برادر رشتی‌مان را توجیه کنید که اینجا تهران است.../شبکه ایرانتاريخ : | | نویسنده : friendland |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.