تبهكاران نقابدار محافظ خودروی حامل پول بانک را كشتند

 

تبهكاران نقابدار محافظ خودروی حامل پول بانک را كشتند.اعضای باند سارقان مسلح كه در ماه جاری با حمله به خودروی حامل پول بانك در استان بوشهر مرتكب جنایت شده بودند، دستگیر شدند.


اعضای باند سارقان مسلح كه در ماه جاری با حمله به خودروی حامل پول بانك در استان بوشهر مرتكب جنایت شده بودند، دستگیر شدند.

روز ۹ تیرماه به دنبال شلیك های پیاپی چند سارق مسلح مقابل یك شعبه بانك در شهرستان دشتستان، دزدهای نقابدار با محافظان خودروی حامل پول بانك درگیر شده و با هدف قرار گرفتن یكی از محافظان و قتل وی، سارقان مسلح با سرقت پول از خودرو با یك دستگاه خودروی زانتیای بدون پلاك متواری شدند.

در پی این حادثه و گزارش موضوع به مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰، ماموران با عزیمت به محل تحقیق در این زمینه را آغاز كردند.

با آغاز تحقیقات در این زمینه، یك روز بعد خودروی مورد استفاده سارقان در یكی از محله های دشتستان كشف و با بررسی های بعدی معلوم شد این خودرو كه متعلق به زن جوانی بوده، تابستان سال ۸۷ از سوی ۳ سارق نقابدار سرقت شده و پرونده این سرقت همچنان در پلیس آگاهی در حال پیگیری و تحقیق است.

● در جستجوی سارقان

سرهنگ محمدی یگانه، فرمانده انتظامی استان بوشهر در این باره گفت: با تحقیقات اولیه پلیس مشخص شد سارقان می دانسته اند خودروی حامل پول چه زمانی مقابل بانك توقف می كند.

وی یادآور شد: هنگام درگیری مسلحانه با محافظان خودروی پول، علاوه بر قتل یكی از محافظان، یكی از كارمندان بانك نیز هدف گلوله قرار گرفته و مجروح شده است.

رئیس پلیس استان بوشهر تصریح كرد: با جمع بندی اطلاعات و بررسی تخصصی از سوی پلیس آگاهی، ماموران در تحقیقات میدانی خود به جوان ۱۸ساله ای كه از چند ماه پیش به عنوان كارآموز در بانك محل سرقت مشغول به كار شده بود، مشكوك شده و به تحقیق از وی پرداختند.

سرهنگ محمدی یگانه افزود: جوان ۱۸ ساله در تحقیقات مقدماتی اعتراف كرد كه از چند ماه پیش اطلاعات مربوط به بانك و خودروی حامل پول را جمع آوری كرده و در اختیار ۲ همدست دیگر خود قرار داده است تا آنها در فرصت مناسب به این خودرو حمله ور شوند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر یادآور شد: پس از اطلاعات ارائه شده از سوی متهم ۱۸ ساله، مخفیگاه دیگر متهمان شناسایی شد و اعضای این باند تبهكاری در عملیات ویژه دستگیر شدند.

ماموران در بازرسی از مخفیگاه آنان مقداری از پول های به سرقت رفته از خودروی حامل پول را كشف و ضبط كردند.

وی اضافه كرد: این سه متهم در تحقیقات اولیه به سرقت مسلحانه خودروی زانتیا و خودروی حامل پول و قتل محافظ اعتراف كردند. تحقیق از اعضای این باند در ارتباط با دیگر جرایم آنها آغاز شده است.ج... /جام جم آنلاین

 

 تاريخ : | | نویسنده : friendland |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.