در پي پخش برنامه «كوله پشتي» از شبكه 3 سيما كه در آن مجري برنامه عملكرد و فعاليت هاي نيروي انتظامي در طرح امنيت اجتماعي را به باد انتقاد گرفت، مردم نيز طي تماس هاي مكرر و متعدد با صدا و سيما و مطبوعات، به اين برنامه واكنش نشان دادند كه در اين باره ذكر نكاتي لازم و ضروري به نظر مي رسد:
 
1- صدا و سيما به عنوان رسانه اي ملي بيش از 70 ميليون ايراني در داخل كشور را مخاطب خود دارد و بايد آيينه تمام نماي هويت ايراني- اسلامي ما باشد.
با اين حال حضور يك مجري مرد آنهم با ابروهاي اصلاح شده! و قيافه و ادا و اطوارهاي آنچناني به هيچ عنوان زيبنده رسانه اي نيست كه آن را محرم خانه هاي خود دانسته اند.

2- اگر تا ديروز شبكه هاي ماهواره اي و رسانه هاي مخالف نظام در خارج از كشور عليه طرح امنيت اجتماعي و برخورد با اراذل و اوباش موضع مي گرفتند اما در اين برنامه و چند برنامه ديگر، رسانه ملي در برنامه اي زنده و مستقيم و در حضور فرمانده نيروي انتظامي اين طرح را زير سوال مي برد!

3- اگر يك قداره بند شناخته شده فقط يك كوچه يا محله را ناامن مي كند، متاسفانه مجري اين چنيني به راحتي ناامني تمام جامعه ما را هدف گرفته است به راستي اگر قرار است سردار رادان اين طرح را به صورت همه جانبه اجرا كنند، بد نبود ابتدا از همين مجري آغاز مي كردند!

4- امروز رسانه ملي نه فقط در اين برنامه، كه در بسياري از مصاحبه هاي زنده با برخي افراد يا در سريال هاي تلويزيوني بسياري از حريم هاي اخلاقي را در هم شكسته، به گونه اي كه اين شائبه ايجاد مي شود كه گويا گردانندگان اين رسانه مي خواهند ادبياتي خاص را به جامعه حكمفرما كنند.

 تاريخ : | | نویسنده : friendland |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.