فارس: يكي از مراجع تقليد قم گفت: بايد در محيط‌هاي كاري اختلاط زن و مرد به حداقل رسيده و موازين اسلامي رعايت شود.‌

آيت‌الله جعفر سبحاني يكشنبه شب‌ در ديدار اعضاي كارگروه عفاف و حجاب استان قم در سخناني با اشاره به تاكيدات دين مبين اسلام مبني بر رعايت حجاب از سوي مردان و زنان تاكيد كرد: حجاب براي بانوان مسلمان همچون صدفي است كه از يك گوهر حفاظت مي‌كند.

وي با اشاره به تاكيدات دين مبين اسلام مبني بر جلوگيري از اختلاط زن و مرد تاكيد كرد: مسئولان بايد توجه داشته باشند كه در محيط‌هاي كاري از ايجاد اختلاط بين زن و مرد جلوگيري كنند.

آيت‌الله سبحاني اهميت رعايت شرايط دين مبين اسلام در خصوص ‌ارتباط‌ زن و مرد را مورد تاكيد قرار داد و گفت: در غرب به اين مسئله توجهي نمي‌شود و به همين دليل ما شاهد هستيم كه غربي‌ها در اين خصوص با مشكلات بسيار زيادي رو به رو هستند.

وي با اشاره به وجود مدرسه‌هايي كه در آن دختران و پسران به صورت مختلط مشغول تحصيل هستند، خاطرنشان كرد: راندمان و بازده فعاليت دانش‌آموزان طبق بررسي‌هاي به عمل آمده در مدارسي كه دانش‌آموزان به صورت جداگانه مشغول تحصيل هستند، بسيار بالاتر بوده است.

اين مرجع تقليد با اشاره به از هم پاشيده شدن نظام خانواده در غرب گفت: ما اين روزها شاهد هستيم كه عليه مسلمانان جنايات مختلفي صورت مي‌گيرد و در آخرين اقدامات انجام شده بانوي محجبه مسلمان در دادگاه آلمان به دست يك فرد نژادپرست با ضربات چاقو كشته مي‌شود.

وي با انتقاد از ‌موضع‌گيري ‌آلمان در برابر اين جنايت تاكيد كرد: البته اين روزها زنان غربي به خوبي درك كرده‌اند كه دين مبين اسلام به زن ارزش و بهاي ويژه‌اي مي‌دهد و اين در حالي است كه غرب به زن به عنوان يك كالا مي‌نگرد.  

تاريخ : | | نویسنده : friendland |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.