مهر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ دلیل برخی خاموشیهای پراکنده در سطح تهران را مشکلات جزئی نظیر فرسودگی شبکه ها عنوان کرد.

سعید مهذب ترابی گفت: با افزایش گرمای هوا مصرف مشترکان به طور طبیعی بالا می رود و گرمای هوا نیز محدودیتهایی را به لحاظ فنی برای ظرفیت تاسیسات صنعت برق ایجاد می کند؛ به این معنا که راندمان نیروگاهها به طور طبیعی کاهش می یابد. در این صورت، ممکن است خاموشیهایی به صورت پراکنده و جزئی در سطح شهر ظهور کند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیرو برق تهران بزرگ افزود: در نقاطی از شهر تهران که مصرف افزایش یافته و یا مشکلاتی به علت فرسودگی شبکه ایجاد شده باشد خاموشیها به صورت معمول محدود و پراکنده رخ می دهد که در حد استاندارد است اما همکاران صنعت برق بلافاصله در اکیپهایی به محل اعزام شده و این مشکلات و خاموشیهای جزئی را برطرف می کنند.

وی ضمن تشکر از مردم به خاطر همکاری مطلوب با صنعت برق، تصریح کرد: به دلیل افزایش مصرف، تقاضای ما از مردم این است که در یک ماه آینده با صرفه جوییهای خود پایداری بیشتر شبکه سهیم شوند.

مهذب ترابی با اشاره به ادامه توزیع گسترده لامپ کم مصرف در سطح شهر تهران، خاطرنشان کرد: هم اکنون لامپهای کم مصرف از طریق فروشگاههای شهروند ، اتحادیه های امکان و محلی و میادین میوه و تره بار به مصرف فروخته می شود، ضمن اینکه طرح خانه به خانه توزیع لامپهای کم مصرف نیز همچنان ادامه دارد. به هر حال، انتظار ما از مردم هوشمند تهران این است که مصارف بهینه را در زمان پیک بار فراموش کنند.

وی خاطرنشان کرد: بررسیهای شرکت توزیع برق تهران نشانگر این است که مصرف خصوصا در بخش خانگی به شدت کاهش یافته که دلیل آن استفاده از لامپهای کم مصرف و صرفه جویی است، ضمن اینکه تقاضای ما از مشترکان بخش تجاری کنترل مصرف و عدم استفاده گسترده از کولرهای گازی برای مکان های با متراژ پائین است.

تاريخ : | | نویسنده : friendland |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.