مسوول دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با تایید مسدود شدن سایت آیت‌الله هاشمی در خصوص دلیل این اقدام گفت: چند روز پیش از مدیریت سایت درخواست شده بود که اقدام به پالایش سایت کند و مصادیق پالایش را حذف خطبه‌های آخرین نماز جمعه آیت‌الله رفسنجانی اعلام کرده بود.

محمد هاشمی در گفت‌و‌گو با ایلنا، ضمن تایید مسدود شدن سایت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه سرور اصلی سایت آیت‌الله هاشمی از طریق شرکت افرانت پشتیبانی می‌شود، پنج‌شنبه شب شرکت افرانت اعلام کرد که بنا به دستور ابلاغ شده، این شرکت دیگر قادر به سرویس‌دهی سایت آیت‌الله رفسنجانی نمی‌باشد و متعاقبا پس از چند دقیقه، سایت از دسترس خارج شد.

وی در خصوص دلیل این اقدام دور از انتظار تاکید کرد: چند روز پیش از سوی گروهی منتسب به گروه نظارت تارنما ایمیلی روی سایت آیت‌الله رفسنجانی قرار گرفت که در آن از مدیریت سایت درخواست شده بود که اقدام به پالایش سایت کند و مصادیق پالایش را حذف خطبه‌های آخرین نماز جمعه آیت‌الله رفسنجانی اعلام کرده بود.

هاشمی ادامه داد: بی‌توجهی مدیریت سایت به این درخواست غیر‌قانونی و تعجب‌آور، در ‌‌نهایت منجر به از دسترس خارج شدن سایت آیت‌الله هاشمی شد.تاريخ : | | نویسنده : friendland |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.