مهر: در ادامه مبارزه قاطع و بی‌ امان دستگاه قضایی با سوداگران مرگ، یک قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان ورامین اعدام شد.

 "نظرعلی مرادی" فرزند "کرمعلی" ساعت 6 و 30 دقیقه صبح پنج شنبه 15 دیماه، به جرم نگهداری ۲۱۵گرم هروئین و یک کیلو و ۱۰گرم تریاک در سن ۵۳سالگی در زندان خورین ورامین به دار مجازات آویخته شد.

به دنبال دریافت برخی گزارشهای مردمی در سال 1387مبنی بر رفت و آمدهای مشکوک در اطراف محل سکونت نامبرده و با تلاش شبانه ‌روزی مأموران مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی، نامبرده همراه با  215 گرم هروئین و یک کیلو و ۱۰گرم تریاک دستگیر شد.

"نظرعلی" ابتدا منکر انتساب اتهام و تعلق مواد مکشوفه به خود ‌شد  ولی در نهایت، زمانی که مدارک و مستندات موجود را دید، چاره ای جز پذیرفتن جرم نداشت.

با انجام تحقیقات تکمیلی و بررسی مجدد پرونده، رأی اعدام نامبرده توسط دادگاه انقلاب اسلامی شهرستان ورامین  صادر شده و  به تأیید دادستان کل کشور رسید اما با تقاضای عفو از سوی محکوم علیه، درخواست عفو وی در دو مرحله از طریق کمیسیون عفو استانی و مرکز مورد رسیدگی قرار گرفت که در هر دو مرحله رد ‌‌شد.

پس از تأیید حکم صادره و با اعلام بلامانع بودن اجرای حکم از سوی ریاست  قوه قضائیه، حکم صادره پس از طی تمامی مراحل قانونی، ساعت 6 و 30 دقیقه صبح  امروز با حضور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین، قاضی ناظر زندان دادسرای شهرستان ورامین، رئیس ندامتگاه خورین ورامین، نمایندگانی از نیروی انتظامی و پزشکی قانونی به مرحله اجرا درآمد تا درس عبرتی برای سوداگران و فروشندگان مواد مخدر بوده و از ادامه ویرانی بنیان خانواده‌ های این مرز و بوم جلوگیری به عمل آید.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین  در حاشیه مراسم اعدام این قاچاقچی به خبرنگار مهر گفت: دستگاه قضایی با حضور پرسنل و قضاتی شجاع، ولایتمدار و انقلابی به امت قهرمان و شهیدپرورشهرستان ورامین این نوید را می ‌دهد که با تمام وجود و با استفاده از همه ظرفیتهای قانونی و قضایی در برابر کسانی که بخواهند امنیت و آسایش مردم را سلب کنند و اسباب تباهی جوانان و خانواده‌های آنان را فراهم کنند، با قاطعیت تمام ایستادگی کرده و احکام الهی را اجرا می کند.

سیدرضا حسینی ادامه داد: همچنین به تمامی تبهکاران، مفسدان و قاچاقچیان هشدار می‌ دهیم که از سرنوشت شوم این جنایتکاران عبرت گرفته و  بدانند که در صورت ادامه این راه جنایتکارانه، باید در انتظار اجرای حدود الهی و مجازات باشند.


تاريخ : | | نویسنده : friendland |
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
لیپوماتیک
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.